premium-wordpress-themes.org

Hakkımızda

Nisan 2004 ‘te İthalat ve ulusal , zincir marketlere satış amacı ile kurulan Aksu Ticaret, zamanla ürün grubuna Bayan Toka ve Aksesuar grubunun imalat ve satışını da eklemiştir. Hala Sektörün önemli oyuncularından olan Ulusal ve yerel Zincirler ile çalışmaya, Portföyüne yeni müşterileri katarak devam etmektedir. 2011 yılında Yapı Kimyasalları üretim ve uygulamasına da, Özcan kimyanın destek ve partnerliğinde girerek , sektörde önemli bir oyuncu olmayı başarmıştır. Bu başarı Türkiye’nin önde gelen büyük şirketlerinin taktiri ve iş birlikteliği ile artarak devam etmiştir.

Kuruluş ilkemiz olan ;

Küçük iş , küçük müşteri olmaz ve asla kaliteden ödün verilmez... İlkesi bizi firmamızın bünyesinde yaptığımız işlerin hakkını verebilmek için kendi içlerinde bağımsız gruplar halinde yapılanma kararı aldırdı, Profesyonel bir ekip tarafından da yeni unvan ve kurumsal kimlik çalışması ile geçmişinin renklerini taşıyan yepyeni bir logo ve vizyon ile 2015 yılına Güçlü , hızlı ve en önemlisi hazırlıklarını tamamlamış olarak başlamıştır. 2015’de yeni kurumsal kimliği ile birlikte yaptığı işleri gruplara ayırarak çalıştığı her grup ta mutlak başarıyı hedeflemiştir.

1. Misyonu

Güncel teknolojiyi hazmederek ihtiyaçlara uyarlamak .

2. Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli gelişim politikası izleyerek sektörde kendisiyle yarışan bir firma olarak hep daha yükseklere gidebilmek için ögrenmeyi ,öğrendiğini’de harfiyen uygulamayı, bedeli ne olursa olsun ödemeyi.

İletişim

Telefon: +90 0216 366 00 56
Email: info@aksugrup.com

Adres: İçerenköy mah. Eski üsküdar yolu cad. Şehit Cem Nuri Sok. No:10/A Ataşehir/İSTANBUL

[contact-form-7 id="142" title="Iletisim"]